איך למצוא משחקים חדשים וטובים ברשת

איך למצוא משחקים חדשים וטובים ברשת

משחקים חדשים כולם באתר משחקים ברשת R

גם בעולם של משחקים ברשת כולנו מחפשים משחקים חדשים וטובים, אלו שמציעים חוויה מאתגרת במיוחד, ולא אחת כזו שתגרום לנו לשעמום וחוסר עניין. לרשת כיום יש שפע עצום של משחקים להציע עבור כל אחד ואחת, בכל גיל ובכל רמת מיומנות של שליטה במקלדת ובעכבר. החכמה היא למצוא משחקים חדשים לצד ישנים שמתאימים לך, משחקים שיספקו לך אקשן, ריגוש, פריצת אדרנלין ורצון עז לסיים את המשחק כשהיד על העליונה וכמובן לחזור לשחק במשחקים אלו שוב ושוב.

שחקנים רבים מכירים את התופעה, כשנכנסים לאתר משחקים, גולשים בין הקטגוריות השונות, מדפדפים בין משחק אחד למשנהו, אך לא תמיד מוצאים משחקים חדשים ומגניבים שיתפסו להם את העין.

משחקים חדשים                                       משחקים

אז איך בכל זאת ניתן למצוא משחקים חדשים ברשת, משחקים שמתאימים לנו ורוב הסיכויים שנתאהב בהם מהקלקה ראשונה? אספנו עבורכם מספר דרכים שתוכלו באמצעותן למצוא את המשחקים שעליהם כולם מדברים, ויש להניח שגם אתם לאחר שתנסו אותם ותשחקו בהם, תתמכרו אליהם והחשוב מכל תיהנו מהם!
 

משחקים חדשים ומגניבים גם באתרים קטנים

אם תשאלו כיצד מוצאים משחקים חדשים ברשת האינטרנט התשובה של רבים תהיה – משחקים טובים נמצאים באתרים שמופיעים ראשונים בתוצאות של חיפוש במנועי החיפוש השונים. (גוגל, בינג וכיו”ב). אך תשובה זו לא בהכרח נכונה בימינו אנו.

ישנם בעלי אתרים אשר משקיעים בקידום האתר יותר מאשר בעדכון המשחקים בו. דווקא משחקים חדשים וכיפים לעיתים תוכלו למצוא באתרים שלא מופיעים בדף הראשון בתוצאות של החיפוש, אלא דווקא במיקומים רחוקים יותר, אתרים אלו מבטיחים לכם כי אצלם תמצאו משחקים חדשים שיצאו לאור הרשת לאחרונה, משחקים שלא תמיד תמצאו באתרים הגדולים שמשקיעים את רוב זמנם בקידום האתר, ולעיתים שוכחים כי הגולשים מחפשים משחקים חדשים ולא סתם כאלה שלא מקדישים עבורם מחשבה, השקעה ומציאת המשחקים החמים עבור השחקנים הנאמנים של האתר.
 

טיפים למציאת משחקים חדשים וחמים

לפני שאתם מתחילים לחפש משחקים ברשת, עליכם להחליט אילו משחקים אתם מחפשים. ישנם משחקים ישנים מהעבר וישנם משחקים חדשים וטריים מהיצרן, משחקים לבנות וכאלו לבנים, משחקים לקטנטנים וכאלו המתאימים לשחקנים בוגרים. לאחר מכן, כשאתם יודעים איזו קטגוריית משחקים לחפש, הדרך למציאת ה-משחק שלכם היא פשוטה ומהירה.

אז איפה תוכלו למצוא משחקים חדשים שיפתיעו אתכם עם דברים שאתם עוד לא מכירים?

* כמובן, אתרים המציעים משחקי רשת.
* אתרים שאתם יכולים לראות כי תדירות הוספת המשחקים לאתר גבוהה יחסית לשאר האתרים.
* אתרים שניכרת בהם ההשקעה בחיפוש אחר משחקים טובים עבור השחקנים.
* אל תפסלו אתרים המציעים דווקא משחקים חדשים עבור גילאים שאליהם אתם לא שייכים. לעיתים תופתעו לגלות גם באתרים אלו משחקים מגניבים ללא כל עוררין!
 

משחקים חדשים הכל בעיניי המתבונן

כאשר אנו מדברים על משחקים חדשים, הדבר אינדיוידואלי לכל שחקן ושחקן. ישנם שחקנים שגולשים ברשת על בסיס יום יומי ונהנים ממשחקים שיש לרשת להציע באותו הרגע, וישנם שחקנים שנוהגים לשחק ברשת רק בסופי שבוע ובחגים. לכל חתך של שחקנים אלו משחקים יראו כישנים או חדשים לפי התדירות שבהם הם נוהגים לשחק. יכול להיווצר מצב שמשחק רשת שנמצא בה כבר חודש יהיה ישן לאחד וחדש לשני.
 
בכל מקרה, כאשר אתם מחפשים משחקים חדשים עבורכם בלי קשר לתדירות שאתם נוהגים לשחק במשחקי הרשת, בצעו חיפוש אחר משחק מסוים אם אתם יודעים את שמו, והמעיטו בחיפוש אחר מונחים כלליים מידיי, כמו “משחקים” או “משחקים לילדים”, כמובן שתמצאו שפע של אתרים בחיפוש שכזה אך אין הדבר אומר דווקא שתמצאו כך את המשחקים שאתם מתעניינים בהם. לא כל אתרי המשחקים מציעים את אותם המשחקים, וישנו סיכוי כי משחקים חדשים שאתם אוהבים תמצאו תחת שם המשחק עצמו ולא בשם הקטגוריה לה הוא שייך.